اخبار تبریز

اخبار تبریز از جمله مهم‌ترین حوزه‌های شهر است که مخاطب بسیار زیاد و پر و پا قرص دارد. اما سوالی که در اینجا به وجود می‌آید این است که چطور باید اخبار یک شهر را پیگیر شد؟ این سوالی است که ما را وا داشت در یوردوز به صورتی جامع حوزه خبری تبریز را کنکاش کنیم و تمام منابعی که به ارائه اخبار تبریز می‌پردازند را شناسایی کرده و به شما عزیزان نیز ارائه دهیم. قبل از هر کاری، با توجه به سلایق مختلفی که مخاطباندر این حوزه دارند، و با توجه به دستگاه‌های گوناگونی که به ارائه خبر می‌پردازند، یک دسته‌بندی ساده از منابع انجام داده و سپس فهرستی برای هرکدام تهیه کرده‌ایم.

اولین دسته‌ی ما مربوط به خبرگزاری‌های آنلاینی می‌شود که به صورت رسمی یا نیمه رسمی دارای یک وبسایت فعال هستند. سپس روزنامه‌های تبریز بررسی و فهرست شده‌اند و پس از آن نیز خبرگزاری‌های آنلاین دیگری که در فضای مجازی فعال هستند (و وبسایتی مستقل و یا رسمیت ندارند) فعالیت می‌کنند ارائه شده‌اند. از جمله دسته‌های دیگر در این حوزه نشریه‌ها و مجله‌ها هستند که با اینکه به خودی خود در حوزه اخبار تبریز قرار ندارند، ولی در شهر و در حوزه‌های تخصصی مربوطه مطالب و محتوایی ارائه می‌کنند که ذکر آن‌ها نیز خالی از لطف نیست. توجه: این صفحه تنها به صورت عینی و فهرست‌وار اقدام به معرفی می‌نماید، و تمام یا بخشی از محتوای هیچیک از عناوین مورد تأیید یا رد این وبسایت نمی‌باشد.

خبرگزاری‌های آنلاین

یکی از مهم‌ترین منابع برای دریافت اخبار تبریز خبرگزاری‌های آنلاینی هستند که به صورت رسمی یا نیمه رسمی دارای یک وبسایت مستقل برای خود هستند. در ادامه فهرستی از خبرگزاری‌های آنلاین تبریز ارائه شده است. لطفاً توجه داشته باشید که همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، محتوای این وبسایت‌ها مورد تأیید یا رد یوردوز قرار ندارد. همچنین رسمیت و مجوز فعالیت‌های خبری این خبرگزاری‌ها نیز بنا بر شواهد و گواه‌هایی است که در خود وبسایت آن‌ها درج شده است، و احراز و صحت آن‌ها به مخاطب واگذار می‌شود. چنانچه می‌خواهید وبسایتی به این صفحه اضافه شده و یا از آن حذف شود می‌توانید با ما تماس بگیرید.

خبرگزاری‌های آنلاین

ورود به بخش خبرگزاری‌های آنلاین تبریز

خبرگزاری‌های آنلاین تبریز

جهت ورود به صفحه اصلی و مشاهده لیست خبرگزاری‌های آنلاین تبریز از دکمه زیر استفاده کنید.
ورود

روزنامه‌های تبریز

یکی دیگر از منابع رسمی و مهم برای دریافت اخبار تبریز روزنامه‌ها هستند. روزنامه با اینکه امروزه دیگر طرفدار زیادی ندارد، ولی از نظر اهمیت و رسمیت شاید بالاتر از خبرگزاری‌های آنلاین باشد. در ادامه فهرستی از روزنامه‌های تبریز و استان آذربایجان شرقی آمده است. ولی مانند خبرگزاری‌های آنلاین، محتوای این روزنامه‌ها و همچنین وضعیت مجوز و احراز هویت آن‌ها مورد تأیید یا رد یوردوز نمی‌باشد. یک نکته دیگر در مورد روزنامه‌ها اینکه برخی از آن‌ها دارای یک وبسایت مستقل هستند و اخبار خود را علاوه بر روزنامه چاپی، در وبسایت خود نیز منتشر می‌کنند. ولی بیشتر شهرت و اعتبار آن‌ها با روزنامه‌شان شناخته شده است نه وبسایت‌شان.

روزنامه‌های تبریز

ورود به بخش روزنامه‌های تبریز

روزنامه‌های تبریز

جهت ورود به صفحه اصلی و مشاهده لیست روزنامه‌های تبریز از دکمه زیر استفاده کنید.
ورود

خبرگزاری‌های فضای مجازی

فضای مجازی امروزه به بخش مهمی از زندگی انسان‌ها تبدیل شده است و کاربردهای مختلفی دارد. یکی از این کاربردها که در اینجا مد نظر ماست، دریافت اخبار و آگاهی بیشتر در مورد فضای پیرامون است. بنابراین فضای مجازی و شبکه‌های مختلف اجتماعی و پیام‌رسان‌ها به منبعی برای دریافت اخبار تبریز تبدیل شده است که نمی‌توان از حقیقت آن اجتناب کرد. مهم‌ترین نکته‌ای که در تهیه و ارائه این لیست باید به آن توجه داشت غیر رسمی و غیرقابل کنترل بودن این حساب‌ها هستند. پس می‌دانیم که حساب‌های این لیست‌ها اکثراً توسط اشخاص (بدون وابستگی به خبرگزاری‌های رسمی) مدیریت می‌شوند و به هیچ عنوان سندیت نداشته و محتوای آن‌ها مورد تأیید یا رد ما نیست.

خبرگزاری‌های فضای مجازی

ورود به بخش خبرگزاری‌های فضای مجازی

خبرگزاری‌های فضای مجازی تبریز

جهت ورود به صفحه اصلی و مشاهده لیست خبرگزاری‌های فضای مجازی از دکمه زیر استفاده کنید.
ورود

نشریه‌ها و مجله‌ها

نشریه‌ها و مجله‌ها از جمله حوزه‌هایی هستند که انتشار آن‌ها معمولاً به یک منطقه جغرافیایی محدود است. با اینکه نشریه‌ها به خودی خود کاملاً در حوزه خبری قرار نمی‌گیرند، اما برخی از آن‌ها، به ویژه نشریه‌های تخصصی اقدام به انتشار جدیدترین‌ها و اخبار مربوط به حوزه خود هستند. در این بخش نیز بر آن هستیم نشریه‌ها و مجله‌هایی که به صورت محلی در داخل شهر و استان ما تولید و منتشر می‌شوند را معرفی کنیم. وجه تمایز اصلی بخش نشریه‌ها و روزنامه‌ها در اینجاست که نشریه بیشتر حالت تخصصی و حوزه‌ای مشخص‌تر نسبت به روزنامه دارد و نشریه مختصر ارائه خبر نیست، بلکه هدف آن ارائه اطلاعات در کنار اخبار جدید حوزه است.

نشریه‌ها و مجله‌ها

ورود به بخش نشریه‌ها و مجله‌ها

نشریه‌ها و مجله‌ها تبریز

جهت ورود به صفحه اصلی و مشاهده لیست نشریه‌ها و مجله‌های تبریز از دکمه زیر استفاده کنید.
ورود

اخبار داخلی یوردوز

در آخر نیز اخبار مربوط به خود یوردوز ارائه می‌شوند. در این دسته از محتوا تمام خبرهایی که مربوط به خود یوردوز هستند را ارائه می‌کنیم. از جمله اضافه شدن بخش‌های جدید، و یا به روزرسانی و ارتقاء سیستم و یا حوادث و اتفاقات مربوطه. در ادامه لیست آخرین اخبار مربوط به یوردوز آمده است که در صورت علاقه‌مندی می‌توانید متن کامل خبر را مطالعه فرمایید.

آغاز به کار رسمی فعالیت های یوردوز