خبرگزاری و پایگاه اطلاع رسانی آنلاین آناج در تبریز

در سری معرفی خبرگزاری‌های فعال استان آذربایجان شرقی، نوبتِ پایگاه اطلاع‌رسانی و خبری تحلیلیِ آناج رسیده است. آناج که نام آن ریشه‌ی ترکی دارد یکی از مهم‌ترین وبسایت‌های خبریِ تبریز و استان آذربایجان شرقی در نظر گرفته می‌شود که فعالیت گسترده‌ای داشته و تاکنون میزبان بسیاری از جلسه‌ها و تحلیل‌های ناب در داخل استان شده است. از سری خبرهای آناج همچنین پرداخت به اخبار شمالغرب و شهرستان‌ها است. همچنین یک بخش برای فیلم و عکس نیز مد نظر قرار گرفته که شامل پُست‌های کاملاً تصویری می‌شود. خبرخوان آناج کاملاً تفکیک شده و با کیفیت بسیار بالایی در اختیار عموم قرار دارد که در نوع خود کم‌نظیر است.

صفحه اصلی وبسایت خبرگزاری آنلاین آناج
صفحه اصلی وبسایت خبرگزاری آنلاین آناج

در سری معرفی خبرگزاری‌های فعال استان آذربایجان شرقی، نوبتِ پایگاه اطلاع‌رسانی و خبری تحلیلیِ آناج رسیده است. این خبرگزاری آنلاین که نام آن ریشه‌ی ترکی دارد، یکی از مهم‌ترین وبسایت‌های خبریِ تبریز و استان آذربایجان شرقی در نظر گرفته می‌شود که فعالیت گسترده‌ای داشته و تاکنون میزبان بسیاری از جلسه‌ها و تحلیل‌های ناب در داخل استان شده است.

آناج همانند بسیاری از سایت‌های خبریِ تبریز دیگر تقسیم‌بندی اخبار خود را به بخش‌های سیاسی، بین‌الملل، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ورزشی تقسیم کرده است. همچنین از سایر تقسیم‌هایی که در بسیاری از وبسایت‌های خبری استان آذربایجان شرقی دیده می‌شود و آناج نیز از آن مستثنی نیست، پرداخت به اخبار شمالغرب و شهرستان‌ها است. همچنین یک بخش برای فیلم و عکس نیز مد نظر قرار گرفته که شامل پُست‌های کاملاً تصویری می‌شود. خبرخوان (فید rss) آناج کاملاً تفکیک شده و با کیفیت بسیار بالایی در اختیار عموم قرار دارد که در نوع خود کم‌نظیر است.

آناج در شبکه‌های اجتماعی

امروزه شبکه‌های اجتماعی به جزء لاینفک حضور در فضای آنلاین تبدیل شده و آناج نیز از این امر مستثنی نیست. درصفحات اصلی و داخلیِ آناج به لینک تلگرام و صفحه‌ اینستاگرام اشاره شده و سایر شبکه‌های اجتماعی در وبسایت این خبرگزاری لینکی قابل دسترس ندارد. در جست‌وجوهای انجام شده نیز لینکی برای سایر شبکه‌های اجتماعی آناج قرار ندارد.

https://www.instagram.com/anajnews

https://telegram.me/anaj_ir

تبلیغات در این پایگاه اطلاع رسانی

مسئله جالبی که به هنگام بررسیِ این وبسایت پُر طرفدار دیده می‌شود این است که تبلیغاتی در وبسایت و شبکه‌های اجتماعیِ آناج مشاهده نمی‌شود. به نظر می‌رسد این خبرگزاری تاکنون تبلیغاتی را دریافت نکرده و یا هنوز فعالیت‌های خود در بخش تبلیغات را آغاز نکرده است. اما در صفحه‌ی تماس با ما و همچنین صفحه ایسنتاگرام بخشی برای ارسال درخواست برای تبلیغات وجود دارد. همچنین صفحه درباره ما در این خبرگزاری به لینکی ناموجود منتهی می‌شود و امکان دریافت اطلاعات درباره‌ ما هم اکنون برای ما میسر نبود.

در کل باید گفت آناج یک رسانه‌ی خبری در استان آذربایجان شرقی و تبریز بوده و مخاطبان زیادی برای خود جذب کرده است که مطمئناً استفاده از فرصت تبلیغاتیِ آن می‌تواند برای عموم و خواص (با تمرکز بر روی منطقه‌ی جغرافیایی مشخص) مقرون به صرفه خواهد بود.