معرفی خبرگزاری آنلاین عصر تبریز یکی از سایت‌های خبری مهم استان

از سری مطالب مربوط به معرفیِ خبرگزاری‌های آنلاین تبریز به خبرگزاریِ عصر تبریز می‌رسیم. خبرگزاریِ عصر تبریز یکی دیگر از وبسایت‌های مهم خبری و برتر استان آذربایجان شرقی است که پوشش‌دهیِ اخبار محدوده‌ی آذربایجان شرقی و تبریز بسیار خوبی دارد. یک نکته‌ی مهم برای این خبرگزاری طراحیِ وبسایت ریسپانسیو و مطابقت با اصول استفاده‌ی موبایلی از وبسایت است که امروزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شعار کلیِ عصر تبریز چنین است: ما ناگفته‌ها را می‌گوییم. با بررسی‌های انجام شده به نظر می‌رسد در وبسایت این خبرگزاری مهم و همچنین شبکه‌های اجتماعی آن تبلیغات گسترده‌ای وجود ندارد و هیچ منو لینکی به جز خبر در آن دیده نمی‌شود.

صفحه اصلی خبرگزاری عصر تبریز
صفحه اصلی خبرگزاری عصر تبریز

از سری مطالب مربوط به معرفیِ خبرگزاری‌های آنلاین تبریز به خبرگزاریِ عصر تبریز می‌رسیم. خبرگزاریِ عصر تبریز یکی دیگر از وبسایت‌های مهم خبری و برتر استان آذربایجان شرقی است که پوشش‌دهیِ اخبار محدوده‌ی آذربایجان شرقی و تبریز بسیار خوبی دارد. یک نکته‌ی مهم برای این خبرگزاری طراحیِ وبسایت ریسپانسیو و مطابقت با اصول استفاده‌ی موبایلی از وبسایت است که امروزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شعار کلیِ عصر تبریز چنین است: ما ناگفته‌ها را می‌گوییم.

دسته‌بندی اخبار در این خبرگزاریِ آنلاین بسیار منطقی و با جزئیات کامل انجام شده و از دسته‌های سیاست، جامعه، فرهنگ و هنر تا اقتصاد، دانش و فناوری و ورزش را در بر می‌گیرد. همچنین برخی خبر‌ها در حوزه‌ی بین‌المللی نیز قرار می‌گیرد. در این دسته‌بندی همچنین سه استان در لیست استان‌ها قرار دارند: آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان. پس می‌توان گفت عصر تبریز علاوه بر پرداخت به اخبار استان آذربایجان شرقی و شهرستان‌ها (بدون تفکیک شهرستان)، به سه استان مجاور نیز می‌پردازد و آوازه‌ی خوبی در میان مردم این خطه دارد.

خبرگزاریِ عصر تبریز در شبکه‌های اجتماعی

عصر تبریز نیز همانند سایر خبرگزاری‌های رسمی و غیر رسمی استانی در شبکه‌های اجتماعی حضوری فعال دارد. از جمله کانال‌هایی که در خود وبسایت درج شده است کانال سروش و تلگرام است. همچنین این خبرگزاری در شبکه‌های اجتماعی دیگر همچون اینستاگرام، آپارات، توئیتر و فیسبوک نیز فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهد و کاربران و دنبال کنندگان مناسبی را برای خود جمع‌آوری نموده. در یک نگاه به صفحه‌ی اینستاگرام این خبرگزاری می‌توان سلیقه و همچنین توجه آن به نمای پروفایل و توجه به کاربران در خوانش خبرها را متوجه شد.

https://www.instagram.com/asrtabriz

https://twitter.com/asrtabriz

https://www.facebook.com/asrtabriz

https://t.me/Asrtabriz

https://sapp.ir/asrtabriz

بررسی امکان تبلیغات در این پایگاه خبری

این سوالی است که هر بار وارد یک وبسایت خبری می‌شویم از خود می‌پرسیم: آیا می‌توان در عصر تبریز تبلیغ کرد؟ در بررسیِ وبسایت این پایگاه خبری نتوانستیم به پاسخی به این سوال برسیم، با اینکه تبلیغاتی در این وبسایت مشاهده می‌شود، اما به نظر می‌رسد این تبلیغات به صورت مستقیم با خود پایگاه خبری در ارتباط نیستند.

وبسایت رسمی این پایگاه خبری هیچ منو و لینکی در برگه‌ی نخست وبسایت برای ارائه اطلاعاتی در رابطه با تماس، تبلیغات، قوانین و شرایط استفاده و یا حریم خصوصی نیست و تنها تمرکز آن بر روی ارائه‌ی خبر است و بس.