معرفی خبرگزاری آنلاین عصر تبریز یکی از سایت‌های خبری مهم استان

چکیده:

از سری مطالب مربوط به معرفیِ خبرگزاری‌های آنلاین تبریز به خبرگزاریِ عصر تبریز می‌رسیم. خبرگزاریِ عصر تبریز یکی دیگر از وبسایت‌های مهم خبری و برتر استان آذربایجان شرقی است که پوشش‌دهیِ اخبار محدوده‌ی آذربایجان شرقی و تبریز بسیار خوبی دارد. یک نکته‌ی مهم برای این خبرگزاری طراحیِ وبسایت ریسپانسیو و مطابقت با اصول استفاده‌ی موبایلی از وبسایت است که امروزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شعار کلیِ عصر تبریز چنین است: ما ناگفته‌ها را می‌گوییم. با بررسی‌های انجام شده به نظر می‌رسد در وبسایت این خبرگزاری مهم و همچنین شبکه‌های اجتماعی آن تبلیغات گسترده‌ای وجود ندارد و هیچ منو لینکی به جز خبر در آن دیده نمی‌شود.

صفحه اصلی خبرگزاری عصر تبریز
صفحه اصلی خبرگزاری عصر تبریز

فهرست محتوا

از سری مطالب مربوط به معرفیِ خبرگزاری‌های آنلاین تبریز به خبرگزاریِ عصر تبریز می‌رسیم. خبرگزاریِ عصر تبریز یکی دیگر از وبسایت‌های مهم خبری و برتر استان آذربایجان شرقی است که پوشش‌دهیِ اخبار محدوده‌ی آذربایجان شرقی و تبریز بسیار خوبی دارد. یک نکته‌ی مهم برای این خبرگزاری طراحیِ وبسایت ریسپانسیو و مطابقت با اصول استفاده‌ی موبایلی از وبسایت است که امروزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شعار کلیِ عصر تبریز چنین است: ما ناگفته‌ها را می‌گوییم.

دسته‌بندی اخبار در این خبرگزاریِ آنلاین بسیار منطقی و با جزئیات کامل انجام شده و از دسته‌های سیاست، جامعه، فرهنگ و هنر تا اقتصاد، دانش و فناوری و ورزش را در بر می‌گیرد. همچنین برخی خبر‌ها در حوزه‌ی بین‌المللی نیز قرار می‌گیرد. در این دسته‌بندی همچنین سه استان در لیست استان‌ها قرار دارند: آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان. پس می‌توان گفت عصر تبریز علاوه بر پرداخت به اخبار استان آذربایجان شرقی و شهرستان‌ها (بدون تفکیک شهرستان)، به سه استان مجاور نیز می‌پردازد و آوازه‌ی خوبی در میان مردم این خطه دارد.

خبرگزاریِ عصر تبریز در شبکه‌های اجتماعی

عصر تبریز نیز همانند سایر خبرگزاری‌های رسمی و غیر رسمی استانی در شبکه‌های اجتماعی حضوری فعال دارد. از جمله کانال‌هایی که در خود وبسایت درج شده است کانال سروش و تلگرام است. همچنین این خبرگزاری در شبکه‌های اجتماعی دیگر همچون اینستاگرام، آپارات، توئیتر و فیسبوک نیز فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهد و کاربران و دنبال کنندگان مناسبی را برای خود جمع‌آوری نموده. در یک نگاه به صفحه‌ی اینستاگرام این خبرگزاری می‌توان سلیقه و همچنین توجه آن به نمای پروفایل و توجه به کاربران در خوانش خبرها را متوجه شد.

https://www.instagram.com/asrtabriz

https://twitter.com/asrtabriz

https://www.facebook.com/asrtabriz

https://t.me/Asrtabriz

https://sapp.ir/asrtabriz

بررسی امکان تبلیغات در این پایگاه خبری

این سوالی است که هر بار وارد یک وبسایت خبری می‌شویم از خود می‌پرسیم: آیا می‌توان در عصر تبریز تبلیغ کرد؟ در بررسیِ وبسایت این پایگاه خبری نتوانستیم به پاسخی به این سوال برسیم، با اینکه تبلیغاتی در این وبسایت مشاهده می‌شود، اما به نظر می‌رسد این تبلیغات به صورت مستقیم با خود پایگاه خبری در ارتباط نیستند.

وبسایت رسمی این پایگاه خبری هیچ منو و لینکی در برگه‌ی نخست وبسایت برای ارائه اطلاعاتی در رابطه با تماس، تبلیغات، قوانین و شرایط استفاده و یا حریم خصوصی نیست و تنها تمرکز آن بر روی ارائه‌ی خبر است و بس.

Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

سایر محتوای مرتبط که ممکن است به آن علاقه داشته باشید:

صفحه اصلی روزنامه مهد آزادی تبریز
روزنامه سراسری و بین المللی مهد آزادی تبریز

روزنامه سراسری و بین المللی مهد آزادی، از زیباترین و برترین روزنامه‌های موجود و فعال در استان آذربایجان شرقی است که علاوه بر انتشار روزنامه، یک وبسایت بسیار کامل و جامع برای پوشش خبری شمالغرب کشور فراهم نموده است. دفتر مرکزی این روزنامه در تبریز واقع شده که یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های ایران شمرده می‌شود. با ورود به وبسایت این روزنامه، بدون توجه به نام وبسایت به سختی می‌توان متوجه شد که این وبسایت جامع خبری، درواقع متعلق به یک دفتر روزنامه‌ای است. همچنین از طریق وبسایت آنلاین این روزنامه می‌توان آخرین شماره منتشر شده، هفته‌نامه بازرگانی آزاد، و همچنین ماهنامه بین‌المللی کورپو را دریافت و مطالعه کرد.

مطالعه کامل »
صفجه اصلی وبسایت روزنامه آذربایجان
روزنامه سراسری آذربایجان با بیش از ۲۷ سال سابقه

در بین سری معرفی روزنامه‌های آذربایجانی و مستقر تبریز، در یوردوز به روزنامه‌ی سراسریِ آذربایجان بر خوردیم. این روزنامه با تم سبزی که دارد نام بزرگی را یدک می‌کشد: روزنامه سراسری آذربایجان. این روزنامه با بیش از ۲۷ سال سابقه در خدمات جامعه‌ی آذربایجانی قرار گرفته است. از جمله خدمات جالبی که در وبسایت روزنامه آذربایجان دیده می‌شود لینک‌گذاری بر تیترهای روزنامه است، به طوریکه اگر بر روی تصویر بر روی یکی از تیترها کلیک کنید، به صفحه و بخش مربوط به آن مطلب هدایت خواهید شد، و با کلیک مجدد بر روی متن کامل، پنجره‌ای گشوده شده و امکان انتخاب و مطالعه‌ی متنی برای کاربر فراهم می‌شود.

مطالعه کامل »
صفحه اصلی وبسایت روزنامه ساقی آذربایجان
روزنامه صبح ایران، ساقی آذربایجان به دو زبان فارسی و ترکی

در میان روزنامه‌های آذربایجان شرقی و به خصوص تبریز، روزنامه‌ی ساقی آذربایجان، به دو زبان ترکی و فارسی به یکی از برترین روزنامه‌های کثیرالانتشار در استان تبدیل شده است. این روزنامه‌ی مبتکر وبسایتی شیک و همه جانبه دارد که آخرین صفحه روزنامه‌ی خود و همچنین آرشیو روزنامه‌هایش را در آن قرار می‌دهد. جالب توجه‌ترین بخش این نشریه مهم در آذربایجان، انتشار روزنامه‌ای به زبان ترکی است که نام آن تورکجه صحیفه گذاشته شده است. پیشنهاد می‌کنیم حتماً شماره‌های ترکی این روزنامه را مطالعه کنید، چرا که از بخش‌های مهمی که دارد آموزش زبان ترکی، واژگان، تصاویر، شعر، داستان و کلی اطلاعات جالب دیگر است.

مطالعه کامل »
صفحه اصلی و اول وبسایت تبریز من
پایگاه خبری تحلیلی تبریز من – یکی از مدرن ترین خبرگزاری های تبریز

اگر بخواهیم لیستی از خبرگزاری‌های آنلاین شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی فراهم کنیم، هرگز نمی‌توانیم از وبسایت زیبای تبریز من صرف نظر کنیم. تبریز من در مدت زمان بسیار کمی توانست مخاطبان بسیاری را در استان به خود جلب کند و در حوزه اخبار استان آذربایجان شرقی جای بگیرد. یکی دیگر از امکاناتی که در این پایگاه خبری دیده می‌شود، همانند برخی خبرگزاری‌های آنلاین دیگر، گیشه روزنامه و عناوین و صفحات اول روزنامه‌های روز است. همچنین امکان تبلیغ در این خبرگزاری آنلاین وجود دارد و مخاطبان آن را اکثراً افراد تبریزی با تمرمز جغرافیایی آذربایجان شرقی تشکیل داده است که یک مزیت تبلیغاتی محسوب می‌شود.

مطالعه کامل »