راهنمای استفاده و بهره برداری از یوردوز

رسالت ما در یوردوز این است که بتوانیم به صورت همه جانبه شهر تبریز را برای همه معرفی کنیم. وقتی می‌گوییم همه جانبه، یعنی هر چیزی که یک شهر را تشکیل می‌دهد، برای مثال مکان‌های تاریخی، گردشگری، خبر رسانی، مشاهیر و افراد مشهور و تأثیرگذار، وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی فعال، و حتی تک تک کسب‌وکارها و مشاغل و حتی افراد متخصص که هریک عنصری در بین عناصر تشکیل دهنده شهر تبریز محسوب می‌شود. این همه‌جانبه بودن پیچیدگی‌های مربوط به خودش را دارد. وقتی بازدیدکننده‌ای وارد وبسایت می‌شود چطور به تمام این اطلاعات دسترسی داشته باشد؟ یا اینکه چطور این محتوا طبقه‌بندی و ارائه شده‌اند تا از سردرگمی بازدیدکننده جلوگیری شود؟ این نوع پرسش‌ها ما را بر آن داشت تا یک صفحه مخصوص راهنمای استفاده از یوردوز تعبیه کنیم.

راهنمای استفاده از یوردوز برای کسانی است که می‌خواهند از تمام امکانات، ابزارها و محتویات یوردوز بهره‌مند شده و هر اطلاعاتی در مورد سرویس‌ها و خدمات یوردوز می‌خواهند را در یکجا دریافت کنند. این صفحه به عنوان یک مرجع راهنمای کامل برای نحوه استفاده از خدمات ارائه شده در یوردوز است.

طبقه‌بندی و دسته‌بندی محتوا

دسته‌بندی محتوا در یوردوز حرف اول را می‌زند. بدون دسته‌بندی درست، دقیق و قابل دسترس فراهم کردن محتوا برای مخاطب امکان‌پذیر نخواهد بود. از این رو، طبقه‌بندی و دسته‌بندی محتوا در یوردوز به صورت کاملاً دقیق، جزئی و سلسله‌مراتبی انجام شده است. در رأس این دسته‌بندی‌ها صفحه خانه واقع شده است. این صفحه به عنوان یک درگاه اصلی ورود به دنیای محتوای یوردوز به کار گرفته می‌شود و به مثابه یک صفحه وبلاگ جامع برای شهر تبریز است. در این صفحه، به دسته‌بندی محتوای رده دو ارجاع شده است، برای مثال محتوای گردشگری. هر دسته رده دوم نیز دارای ارجاعی به صفحات دسته‌بندی محتوای زیردسته خود است. به عبارت دیگر، دسته‌بندی محتوای گردشگری به صورت یک وبلاگ تمام محتوای گردشگری را ارائه می‌کند، و در عین حال، به تمام زیردسته‌های خود، مانند مساجد تاریخی، خانه‌های تاریخی و غیره نیز ارجاع دارد. این دسته‌های رده سوم، مانند مساجد تاریخی نیز ممکن است زیردسته‌هایی داشته باشند. بنابراین، به صورت سلسله‌مراتبی می‌توانید به تمام محتوای منتشر شده در یوردوز دسترسی داشته باشید.

معرفی کسب‌وکار و مشاغل تبریز

کسب‌وکار و مشاغل فعال در شهر تبریز، چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری همگی یکی از جنبه‌های مهم شهر تبریز را تشکیل می‌دهند. بنابراین، در یوردوز همچنین به صورت طبقه‌بندی شده امکان معرفی کسب‌وکارها نیز فراهم شده است. برای این کار کافیست وارد صفحه نقش‌آفرینی در یوردوز شده و یک فرم برای معرفی کسب‌وکار خود کامل کنید. ثبت کسب‌وکار در یوردوز کاملاً رایگان است و همانند سایر محتوای ارائه شده طبقه‌بندی و منتشر می‌شود.

البته پس از معرفی کسب‌وکار، همچنین صاحبان مشاغل می‌توانند اخبار و اطلاعیه‌های خود را نیز در یوردوز منتشر کنند. برای مثال، چنانچه جشنواره و تخفیف ویژه‌ای وجود دارد، یا وقتی آدرس کسب‌وکار تغییر می‌کند، می‌توان این اطلاعیه‌ها را در یوردوز نیز منتشر کرد. برخی از اخبار مهم همچنین در کانال‌های شبکه‌های اجتماعی یوردوز نیز منتشر خواهند شد.

معرفی حرفه و تخصص فردی

مترجم‌ها، عکاس‌ها، گرافیست‌ها، نویسنده‌ها و هر فردی که در شهر تبریز تخصصی دارد و می‌خواهد خود و محصولات خود را معرفی کند می‌تواند به راحتی و به صورت رایگان در یوردوز این کار را انجام دهد. درست همانند معرفی کسب‌وکار، افراد نیز می‌توانند در یک صفحه اختصاصی به معرفی خود بپردازند. این افراد نیز می‌توانند به راحتی با ورود به صفحه نقش‌آفرینی در یوردوز این کار را انجام دهند.

خدمات آینده

همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره شد، این یک صفحه جامع برای راهنمای استفاده از یوردوز است و در آینده با اضافه شدن خدمات و امکانات جدید به یوردوز، قطعاً در این صفحه توضیحات لازم ارائه خواهد شد.