روزنامه صبح ایران، ساقی آذربایجان به دو زبان فارسی و ترکی

در میان روزنامه‌های آذربایجان شرقی و به خصوص تبریز، روزنامه‌ی ساقی آذربایجان، به دو زبان ترکی و فارسی به یکی از برترین روزنامه‌های کثیرالانتشار در استان تبدیل شده است. این روزنامه‌ی مبتکر وبسایتی شیک و همه جانبه دارد که آخرین صفحه روزنامه‌ی خود و همچنین آرشیو روزنامه‌هایش را در آن قرار می‌دهد. جالب توجه‌ترین بخش این نشریه مهم در آذربایجان، انتشار روزنامه‌ای به زبان ترکی است که نام آن تورکجه صحیفه گذاشته شده است. پیشنهاد می‌کنیم حتماً شماره‌های ترکی این روزنامه را مطالعه کنید، چرا که از بخش‌های مهمی که دارد آموزش زبان ترکی، واژگان، تصاویر، شعر، داستان و کلی اطلاعات جالب دیگر است.

صفحه اصلی وبسایت روزنامه ساقی آذربایجان
صفحه اصلی وبسایت روزنامه ساقی آذربایجان

در میان روزنامه‌های آذربایجان شرقی و به خصوص تبریز، روزنامه‌ی ساقی آذربایجان، به دو زبان ترکی و فارسی به یکی از برترین روزنامه‌های کثیرالانتشار در استان تبدیل شده است. این روزنامه‌ی مبتکر وبسایتی شیک و همه جانبه دارد که آخرین صفحه روزنامه‌ی خود و همچنین آرشیو روزنامه‌هایش را در آن قرار می‌دهد. همچنین امکان این وجود دارد که از طریق وبسایت این روزنامه، اشتراک شش ماه یا یکساله درخواست کنید که به ترتیب با قیمت‌های 170 و 340 هزار تومان در اختیار شما قرار دارد.

همچنین با استفاده از وبسایت، می‌توانید سوژه خبری خود را به دفتر این روزنامه ارسال کنید و یا انتقادات و پیشنهادات خود را با آن‌ها در میان بگذارید. در وبسایت این روزنامه تنها به کانال تلگرامی آن اشاره شده است، اما در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز آثاری از این روزنامه به چشم می‌خورد که به احتمال زیاد توسط همین روزنامه در تبریز اداره می‌شوند.

از بخش‌های جالب دیگری که در وبسایت روزنامه ترکی ساقی آذربایجان دیده می‌شود بخش زیبایی‌های آذربایجان یا «آذربایجانین گوزه للیک لری» و تصویر روز است که آرشیوی بزرگ از تصاویر و زیبایی‌های آذربایجان را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد. این روزنامه در وبسایت رسمی خود تنها یک لینک خارجی برای شبکه های اجتماعی قرار داده و آن هم تلگرام است:

https://telegram.me/saaghieazarbaijan

روزنامه ترکی ساقی آذربایجان

جالب توجه‌ترین بخش این نشریه مهم در آذربایجان، انتشار روزنامه‌ای به زبان ترکی است که نام آن تورکجه صحیفه گذاشته شده است. پیشنهاد می‌کنیم حتماً شماره‌های ترکی این روزنامه را مطالعه کنید، چرا که از بخش‌های مهمی که دارد آموزش زبان ترکی، واژگان، تصاویر، شعر، داستان و کلی اطلاعات جالب دیگر است که تماماً به زبان ترکی نوشته و خوانده می‌شوند.

تبلیغ در این روزنامه آذربایجان

در صفحات اصلی و داخلی این روزنامه، و همچنین در وبسایت این روزنامه متن و لینکی جهت تبلیغ و درخواست تبلیغ ندیدیم. همچنین به نظر می‌رسد در صفحات روزنامه تبلیغاتی وجود ندارد، مگر آگهی‌ها و اطلاعیه‌های عمومی