آغاز به کار رسمی فعالیت های یوردوز

«سلام دنیا!» در یوردوز! در یوردوز تنها یک هدف کلی داریم: فراهم کردن سیستمی جامع برای ارائه‌ی نمایه‌ای همه‌جانبه از استان آذربایجان شرقی و به خصوص شهر تبریز. یا عبارت دیگر، خوانش داستانِ تبریز. در یوردوز می‌خواهیم شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی را به صورتی داستان‌وار و جامع و از تمام جنبه‌ها توصیف کنیم. برخی از درگاه‌های مد نظر در یوردوز عبارتند از: درگاه‌های خبری، گردشگری، مشاهیر و شخصیت‌های برجسته، شهدا، شهرستان‌ها و روستاها، صدا و سیما، رویدادها، فعالان فضای مجازی حمل و نقل و بسیاری نمایه و بخش دیگر که با گذر زمان اضافه خواهند شد.

تصویر شاخل مطالب خبری عمومی مربوط به یوردوز
تصویر شاخل مطالب خبری عمومی مربوط به یوردوز

سلام!

اگر تاکنون با برنامه‌نویسی سر و کار داشته باشید، حتی در سطوح بسیار ابتدایی آن، حتماً عبارت «سلام دنیا» برایتان آشنا خواهد بود. به راستی که تاکنون این «سلام دنیا!» را به این شدت درک نکرده بودیم. امروز، پس از اولین سِت شدن‌های dns و آن نسیم خوش نصب و راه‌اندازی اولیه وبسایت یوردوز باعث شد سلام دنیا را در پوشت و استخوان خود احساس کنیم. امروز آمده‌ایم تا سلامی کنیم بر دنیای وب.

در یوردوز تنها یک هدف کلی داریم: فراهم کردن سیستمی جامع برای ارائه‌ی نمایه‌ای همه‌جانبه از استان آذربایجان شرقی و به خصوص شهر تبریز. یا عبارت دیگر، خوانش داستانِ تبریز. در یوردوز می‌خواهیم شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی را به صورتی داستان‌وار و جامع و از تمام جنبه‌ها توصیف کنیم. برخی از درگاه‌های مد نظر در یوردوز عبارتند از: درگاه‌های خبری، گردشگری، مشاهیر و شخصیت‌های برجسته، شهدا، شهرستان‌ها و روستاها، صدا و سیما، رویدادها، فعالان فضای مجازی حمل و نقل و بسیاری نمایه و بخش دیگر که با گذر زمان اضافه خواهند شد.

البته دستیابی به این هدف کلی بدون کمک شما میسر نیست! در یوردوز، که یک وبسایت مردمی و همه‌جانبه است، همواره چشم‌انتظار دریافت پیشنهاد و انتقاد، و مهم‌تر از همه، محتوای میهمان هستیم که بتوانیم بیش از پیش در این مسیر پُر فراز و نشیب شتاب بگیریم. با یوردوز، تبریز را بخوان.

امیدواریم بتوانیم با این شروع ساده قدم‌های بسیار زیادی و بزرگی به کمک همشریان عزیز در ارتقاء آگاهی، اطلاع رسانی، بومی سازی و در نهایت فرهنگ برداریم. درگاه‌ها و نمایه‌ها و پروفایل‌های زیادی را برای شهر تبریز در نظر گرفته‌ایم که برخی از آن‌ها عبارتند از درگاه خبری، گردشگری، حمل و نقل، فرهنگ و هنر و غیره. با گذشت زمان و با دلگرمی‌های بیش از پیش مخاطبان عزیز این درگاه‌ها توسعه و اضافه خواهند شد انشاالله.

با تشکر از تمام کسانی که ما را در این راه یاری نموده و مثل همیشه حامی ما بودند.