نقش آفرینی در یوردوز

کسب‌وکارها، مشاغل، حرفه و تخصص فردی همگی از ویژگی‌های یک شهر محسوب می‌شوند. رسالت یوردوز معرفی همه جانبه شهر تبریز است، و به همین منظور به صورت رایگان، این امکان را فراهم کرده است که عموم مردم بتوانند کسب‌وکار، شغل، تجارت، حرفه و تخصص فردی خود را به عنوان یکی از سرمایه‌های شهر در یوردوز معرفی کنند.

البته داستان با ثبت کسب‌وکار به پایان نمی‌رسد! در یوردوز همچنین می‌توانید تمام اطلاعیه‌ها و اخبار مهم مربوط به تجارت خود را نیز به صورت رایگان منتشر کنید. این اطلاعیه و خبر می‌تواند آغاز جشنواره، تخفیف و حراج اجناس، تغییر آدرس و غیره باشد که این اطلاعیه‌ها را می‌توانید در یوردوز منتشر کنید. برخی از اطلاعیه‌ها همچنین در اکانت شبکه‌های اجتماعی یوردوز نیز به اشتراک‌گذاری می‌شوند. برای بهره‌مندی از مزایای ثبت کسب‌وکار و حرفه فردی خود در یوردوز، تنها کافیست فرم مربوطه را تکمیل و ارسال کنید.

عنوان کسب و کار، شغل یا تجارت اصلی خود را وارد کنید.
شماره تلفن تماس مربوط به کسب‌وکار را وارد کنید.
وارد کردن ایمیل برای ارتباطات آینده ضروری می‌باشد.
چنانچه کسب‌وکار شما دارای یک وبسایت یا لینک اختصاصی است، آن را در اینجا وارد کنید.
چنانچه کسب‌وکار شما دارای مکان فیزیکی است، آدرس آن را در اینجا وارد کنید. در صورتی که کسب‌وکار و فعالیت شما به صورت آنلاین، غیر حضوری، فری‌لنسر، خانگی و غیره است، می‌توانید این فیلد را خالی بگذارید یا توضیحات لازم را در آن درج نمایید.

توجه:

ثبت کسب‌وکار و معرفی افراد و انتشار خبر در یوردوز رایگان است.

پس از ثبت موفق، یک کد معرفی به ایمیل درج شده ارسال خواهد شد.

تمام ارتباطات، تغییرات و پشتیبانی‌های بعدی فقط با ارائه کد ارسالی امکان‌پذیر خواهد بود.

هر کسب‌وکار و یا هر شخص یک لینک اختصاصی دریافت خواهد کرد.