پایگاه خبری تحلیلی تبریز من – یکی از مدرن ترین خبرگزاری های تبریز

اگر بخواهیم لیستی از خبرگزاری‌های آنلاین شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی فراهم کنیم، هرگز نمی‌توانیم از وبسایت زیبای تبریز من صرف نظر کنیم. تبریز من در مدت زمان بسیار کمی توانست مخاطبان بسیاری را در استان به خود جلب کند و در حوزه اخبار استان آذربایجان شرقی جای بگیرد. یکی دیگر از امکاناتی که در این پایگاه خبری دیده می‌شود، همانند برخی خبرگزاری‌های آنلاین دیگر، گیشه روزنامه و عناوین و صفحات اول روزنامه‌های روز است. همچنین امکان تبلیغ در این خبرگزاری آنلاین وجود دارد و مخاطبان آن را اکثراً افراد تبریزی با تمرمز جغرافیایی آذربایجان شرقی تشکیل داده است که یک مزیت تبلیغاتی محسوب می‌شود.

صفحه اصلی و اول وبسایت تبریز من
صفحه اصلی و اول وبسایت تبریز من

اگر بخواهیم لیستی از خبرگزاری‌های آنلاین شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی فراهم کنیم، هرگز نمی‌توانیم از وبسایت زیبای تبریز من صرف نظر کنیم. تبریز من در مدت زمان بسیار کمی توانست مخاطبان بسیاری را در استان به خود جلب کند و در حوزه اخبار استان آذربایجان شرقی جای بگیرد. یکی دیگر از امکاناتی که در این پایگاه خبری دیده می‌شود، همانند برخی خبرگزاری‌های آنلاین دیگر، گیشه روزنامه و عناوین و صفحات اول روزنامه‌های روز است.

دسته‌بندی اخبار و مطابی ارائه شده در این پایگاه خبری تحلیلی مشابه سایر خبرگزاری‌های آنلاین است. دسته‌های موجود دسته‌های سیاسی، شهری، ورزشی، اجتماعی، فرهنگ و هنر، اقتصادی، دانش و فناوری، بین‌الملل هستند. ابتکار جالب و تفاوتی که در اینجا می‌بینیم بخش مجلس و آذربایجان و همچنین یکپارچه‌سازیِ دو دسته‌ی فیلم و عکس در یک دسته‌ی چندرسانه‌ای است.

مسئله‌ای که در مورد این وبسایت بسیار دلسردمان کرد این بود که در قسمت فوتر تمام لینک‌های موجود همگی به صفحه‌ی خانه این پایگاه خبری ارجاع می‌کنند و عملاً قسمت فوتر بلااستفاده مانده است. حتی لینک‌هایی که برای شبکه‌های اجتماعی درج شده‌اند هیچکدام کار نمی‌کنند، با اینکه این خبرگزاری حداقل در دو پلتفورم اینستاگرام و تلگرام فعالیت دارد. همچنین برای این خبرگزاری نتوانستیم خوراک خبرخوان (rss) پیدا کنیم.

تبریز من در شبکه‌های اجتماعی

تبریز من، در شبکه‌های اجتماعی محبوب فعالیت‌های خود را ادامه و دنبال می‌کند. از شبکه‌هایی که در خود وبسایت به آن اشاره کرده است اینستاگرام و پیام رسان تلگرام هستند. با نگاهی اجمالی به شبکه‌های اجتماعی تبریز من می‌توان دید که این پایگاه خبری در شهر تبریز و استان توانسته است مخاطبان خوبی را به خود جذب کند و آمارهای بسیار خوبی را به دست دهد.

https://t.me/joinchat/BceTcDu_9SLcw7IOlLTe6w

https://www.instagram.com/tabrizeman

تبلیغات در این خبرگزاری آنلاین

تبریز من پذیرای تبلیغات است، اما اطلاع از هزینه‌ها، شرایط و پلان‌های مختلف درج تبلیغ در تبریز من نیازمند برقراریِ تماس با مدیران سایت است که نحوه‌ی تماس در اولین جایگاه تبلیغاتی در وبسایت این خبرگزاری درج شده است.