روزنامه‌های تبریز

روزنامه‌های تبریز یکی از منابع مهم و معتبر خبری برای دریافت اخبار تبریز محسوب می‌شود. با اینکه امروزه با حضور شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی، و همچنین ضریب بالای نفوذ اینترنت و وبسایت‌های خبری بسیاری که در سرتاسر اینترنت و فضای مجازی وجود دارد، اما همچنان هستند کسانی که دوست دارند اخبار مورد نیاز خود را از طریق روزنامه‌ها مطالعه کنند. روزنامه‌ها معمولاً دارای اهمیت سیاسی و اجتماعی بسیار بالایی هستند و برای همین است که بسیاری فقط به دنبال مطالعه اخبار ارائه شده از طریق روزنامه‌ها هستند. علت این امر فقط به یک چیز برمی‌گردد: دقت و حساسیت بسیار بالایی که قبل از انتشار روزنامه به آن پرداخته می‌شود، چراکه بعد از انتشار روزنامه، هیچ راهی برای بازگرداندن آن وجود ندارد!

در این صفحه ابتدا فهرستی از روزنامه‌های تبریز را که در حوزه اخبار تبریز و در کل اخبار استان آذربایجان شرقی فعالیت دارند تهیه کرده و سپس به صورت مختصر آن‌ها را معرفی کرده‌ایم. مانند تمام دسته‌های خبری دیگری که در یوردوز داریم، محتوا، مجوز، هویت و گرایش سیاسی، اقتصادی و اجتماعی این روزنامه‌ها به هیچ وجه مورد تأیید را رد ما نبوده و این صفحه تنها جهت معرفی طراحی شده است. در صورت تمایل می‌توانید جهت حذف یا اضافه کردن موارد جدید به این لیست با ما تماس بگیرید.

لیست روزنامه‌های تبریز

روزنامه ساقی آذربایجان
روزنامه آذربایجان
روزنامه مهد آزادی
روزنامه سرخاب
روزنامه صبح ایران – امین
هفته نامه آذرپیام
هفته نامه آسان
ماهنامه آفتاب آذربایجان
هفته نامه آوای میشو
هفته نامه نسیم ارسباران
روزنامه ارک
هفته نامه امید آذربایجان
هفته نامه امید تبریز
روزنامه اولویت اول عجب شیر
هفته نامه باغچه بان
هفته نامه بهاریه
هفته نامه پیام روز سراب
هفته نامه پیام آذربایجان
ماه نامه پزشک و آزمایشگاه
فصلنامه ندای سلامت

روزنامه مهد آزادی تبریز

روزنامه سراسری و بین المللی مهد آزادی، از زیباترین و برترین روزنامه‌های موجود و فعال در استان آذربایجان شرقی است که علاوه بر انتشار روزنامه، یک وبسایت بسیار کامل و جامع برای پوشش خبری شمالغرب کشور فراهم نموده است. دفتر مرکزی این روزنامه در تبریز واقع شده که یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های ایران شمرده می‌شود. با ورود به وبسایت این روزنامه، بدون توجه به نام وبسایت به سختی می‌توان متوجه شد که این وبسایت جامع خبری، درواقع متعلق به یک دفتر روزنامه‌ای است. همچنین از طریق وبسایت آنلاین این روزنامه می‌توان آخرین شماره منتشر شده، هفته‌نامه بازرگانی آزاد، و همچنین ماهنامه بین‌المللی کورپو را دریافت و مطالعه کرد.

صفحه اصلی روزنامه مهد آزادی تبریز
صفحه اصلی روزنامه مهد آزادی تبریز

روزنامه سراسری آذربایجان

در بین سری معرفی روزنامه‌های آذربایجانی و مستقر تبریز، در یوردوز به روزنامه‌ی سراسریِ آذربایجان بر خوردیم. این روزنامه با تم سبزی که دارد نام بزرگی را یدک می‌کشد: روزنامه سراسری آذربایجان. این روزنامه با بیش از 27 سال سابقه در خدمات جامعه‌ی آذربایجانی قرار گرفته است. از جمله خدمات جالبی که در وبسایت روزنامه آذربایجان دیده می‌شود لینک‌گذاری بر تیترهای روزنامه است، به طوریکه اگر بر روی تصویر بر روی یکی از تیترها کلیک کنید، به صفحه و بخش مربوط به آن مطلب هدایت خواهید شد، و با کلیک مجدد بر روی متن کامل، پنجره‌ای گشوده شده و امکان انتخاب و مطالعه‌ی متنی برای کاربر فراهم می‌شود.

صفجه اصلی وبسایت روزنامه آذربایجان
صفجه اصلی وبسایت روزنامه آذربایجان

روزنامه ساقی آذربایجان

در میان روزنامه‌های آذربایجان شرقی و به خصوص تبریز، روزنامه‌ی ساقی آذربایجان، به دو زبان ترکی و فارسی به یکی از برترین روزنامه‌های کثیرالانتشار در استان تبدیل شده است. این روزنامه‌ی مبتکر وبسایتی شیک و همه جانبه دارد که آخرین صفحه روزنامه‌ی خود و همچنین آرشیو روزنامه‌هایش را در آن قرار می‌دهد. جالب توجه‌ترین بخش این نشریه مهم در آذربایجان، انتشار روزنامه‌ای به زبان ترکی است که نام آن تورکجه صحیفه گذاشته شده است. پیشنهاد می‌کنیم حتماً شماره‌های ترکی این روزنامه را مطالعه کنید، چرا که از بخش‌های مهمی که دارد آموزش زبان ترکی، واژگان، تصاویر، شعر، داستان و کلی اطلاعات جالب دیگر است.

صفحه اصلی وبسایت روزنامه ساقی آذربایجان
صفحه اصلی وبسایت روزنامه ساقی آذربایجان